Finał Kampanii Pola Nadziei 2014/2015

Kolejny raz w naszym mieście zakwitły żonkile a wraz z nimi nadzieja, dobro i troska okazywane podopiecznym hospicjum przez naszych sprzymierzeńców i przyjaciół.
W czwartek 14.05.2015 w MDK w Myszkowie po raz piąty odbył się finał kampanii ,,Pola Nadziei”. W uroczystości udział wzięli: Pan Włodzimierz Żak- Burmistrz Miasta Myszkowa, Rafał Kępski-członek Rady Powiatu, Artur Kaptacz- Prezes Hosp-Med-u. Nie zabrakło dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli ze swoimi wychowawcami, a w tym laureatów i uczestników konkursu plastycznego i literackiego pt. ,,Kolory Nadziei’’oraz „Żonkilowe Pola Nadziei’’.

Nagrody w konkursach dla uczestników ufundowane zostały ze środków Urzędu Miasta Myszkowa, Starostwa Powiatowego a także dzięki hojności Pani Małgorzaty Pustuł – właścicielki Hurtowni Papierniczej ,,KROKUS’’ i Pani Magdaleny Mesjasz ze sklepu ,,PUCHATEK’’.W części artystycznej wystąpił Zespół Wolontariuszy ,,MYSZKI” z Zespołu Szkół Publicznych nr 5 w Myszkowie oraz soliści z Przedszkola nr 5 w Myszkowie.Wspaniali wolontariusze, wszyscy Ci którzy włączacie się w nasze akcje, bez Was kampania ,,Pola Nadziei” i jej finał nie mogłyby się odbyć w Myszkowie. Dziękujemy za Wasze wielkie serca i ręce czyniące dobro. Dziękujemy również Panu Marcinowi Pilisowi, rzecznikowi prasowemu Starostwa Powiatowego za zaangażowanie i prowadzenie tegoroczego finału kampanii.Pamiętajmy, nawet najmniejsze Pole Nadziei, którego symbolem może być pomocna dłoń, przysłowiowa złotówka czy choćby jedno dobre słowo oznacza pomoc dla Pacjentów i daje im siłę i nadzieję na kolejny dzień.

DSC_0139DSC_0164DSC_0230DSC_0233DSC_0248DSC_0280DSC_0292DSC_0308DSC_0329DSC_0303DSC_0297DSC_0255