Myszkowska Ósemka

W niedzielę 25 września odbył się IV Bieg Uliczny „Myszkowska Ósemka” , pracownicy naszego hospicjum jako entuzjaści wydarzeń promujących zdrowy styl życia oraz idee sportu wzięli udział w tym wydarzeniu.

Kilku uczestników biegu założyło koszulki z logo Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że nasi reprezentanci z Częstochowskiego Klubu Sportowego „ Zabiegani” : Robert Magiera, oraz Cyprian Tomza zajęli wysokie miejsca i stanęli na podium. Dziękujemy również Agnieszce Chyli i Marzenie Chudzik, naszym kobiecym reprezentantkom, które również osiągnęły bardzo dobre wyniki w biegu.
Pan Robert Magiera wbiegł na metę pierwszy z wynikiem 00:26:18, kolejny na mecie pojawił się Cyprian Tomza, którego wynik to 00:26:58, w swojej kategorii 8km M20 pan Cyprian zajął pierwsze miejsce. Pani Agnieszka Chyla pojawiła się na mecie po czasie 00:49:42 i zajęła drugie miejsce w swojej kategorii 8km K16, natomiast Pani Marzena Chudzik zajęła 6 miejsce w swojej kategorii 8km K20 i wbiegła na metę z wynikiem 00:49:40.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych i pobijania własnych rekordów!